Fotobudka na wesele – tak czy nie?

 
Na dobrą zabawę na weselu składa się wiele czynników, dlatego też organizatorzy tego przyjęcia najczęściej dokładają wszelkich starań, aby goście byli w pełni zadowoleni. Obecnie, oprócz atrakcyjnego menu oraz świetnej muzyki coraz większym zainteresowaniem cieszą się też różne inne atrakcje, a wśród nich fotobudka. Czy warto się na nią zdecydować?
 
Fotobudki pozwalają nam na wykonanie serii zdjęć oraz ich natychmiastowy wydruk. W Polsce spotykane są dość rzadko, ale wielu z nas na pewno widziało je już na amerykańskich filmach. Obecnie dużym powodzeniem, także w naszym kraju, cieszy się mobilna fotobudka na wesele Warszawa nie jest przy tym jedynym miastem, gdzie możemy skorzystać z usługi.
 
Przygotowanie zdjęć z fotobudką to naprawdę żadna trudność. Po prostu ustawiamy się przed obiektywem ze znajomymi i naciskamy przycisk. Aparat zamontowany w budce wykonuje wtedy serię zdjęć z odstępami co kilka sekund. W tym czasie możemy zmienić pozę lub gadżety. Na koniec zdjęcia są drukowane. Mogą być też zamieszczone w galerii internetowej.
 
Zasadniczo fotobudka jest kapitalnym uzupełnieniem dla usług fotografa ślubnego. Razem z nią jesteśmy w stanie uzyskać wspaniałe fotki, które będą jedyne w swoim rodzaju. Pozujący przed fotobudką są często bardziej rozluźnieni, uśmiechnięci, świetnie się bawią. Poza tym otrzymują wspaniałą pamiątkę z wesela w postaci zdjęcia.
 
Oczywiście, są też minusy, a głównym z nich jest cena. Jeżeli zainteresowała cię fotobudka na wesele Warszawa czy w innym mieście, musisz przygotować się na wydatek około 700-900 złotych z 2-godzinny dostęp do budki. W cenie zawiera się już wszystko – nielimitowana liczba zdjęć, tło, możliwość personalizacji wydruku, na przykład dodania na nim nazwy i daty, śmieszne gadżety do pozowania. Jeżeli będziemy chcieli wynająć budkę z firmy działającej w odległości powyżej około 30 kilometrów od miejsca wesela, będziemy musieli również dopłacić za dojazd.
 
Zatem jeżeli szukasz niesamowitego pomysłu na urozmaicenie wesela, fotobudka to strzał w dziesiątkę!